DRZWI WEWNĘTRZNE - Standard

Linia Standard to szeroka gama skrzydeł z możliwością indywidualnej personalizacji. Duży wybór listew wykończeniowych pozwoli dopasować model skrzydła do Państwa indywidualnych oczekiwań. 

W obecnych czasach moda i design są skierowane na produkty proste i zharmonizowane, często w odważnych kolorach. Model drzwi Dewro ST 01 to obecnie jeden z najbardziej popularnych wzorów wśród architektów. Mimo prostoty tego modelu możemy zastosować w nim wiele bardzo ciekawych rozwiązań jak: drzwi odwrotne, ukryte zawiasy, zamek magnetyczny lub stworzyć zupełnie nowoczesną kompozycję z drzwiami ukrytymi w zabudowie panelowej. 

Kolorystyka także daje bardzo wiele możliwości w projektowaniu stolarki drzwiowej. Wykonanie skrzydła dwukolorowego nie jest żadną przeszkodą w projektowaniu ciekawych wnętrz. Produkcja drzwi z dwoma różnymi materiałami po przeciwnych stronach jak okleina naturalna, lakier kryjący, laminat HPL lub inne dostępne tworzywo nie stanowi problemu i z pełnym profesjonalizmem wykonujemy takie projekty.

Image