O nas

Nasz ekskluzywny salon, do którego mamy przyjemność Państwa zaprosić, pełen jest inspirujących rozwiązań wzbogacających wnętrze. Indywidualne podejście do każdego projektu sprawia, że zawsze mogą Państwo liczyć na cieszące oko estetyką, funkcjonalne oraz wysokojakościowe realizacje. Zachęcamy do złożenia wirtualnej wizyty w naszym salonie.


U podstaw działającego od 30 lat przedsiębiorstwa DEWRO leżą rodzinne tradycje. Projektując kolejne modele drzwi przykładamy szczególną uwagę do strony jakościowej oraz technicznej - wykorzystując najlepsze materiały oraz nowoczesne technologie. Wyjątkowość naszych realizacji opiera się na nietuzinkowym, a jednocześnie pełnym profesjonalizmu podejściu do pracy naszego zespołu. Składają się na niego zarówno projektanci, jak i kadra doświadczonych stolarzy. Nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Bestwince, koło Bielska-Białej.

Możemy zaproponować optymalne rozwiązania zarówno dla obiektów prywatnych, jak również dla hoteli, biurowców, budynków użyteczności publicznych - marka DEWRO przez lata swojego istnienia wypracowała sobie renomę, dzięki której znajduje się na pozycji lidera w zakresie ilości oraz jakości zrealizowanych inwestycji.